OKS MARKIEWICZA KROSNO - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tęcza Zręcin - Wisłoka Nowy Żmigród 1:0
  • Huragan Zarzecze - Zamczysko Odrzykoń 2:3
  • Polonia Kopytowa - Orzeł Lubla 3:2
  • Sobniów Jasło - Czardasz Osiek Jasielski 8:1
  • Ostoja Kołaczyce - LKS Głowienka 1:0
  • Victoria Kobylany - Tempo Nienaszów 1:2
  • Burza Rogi - Gaudium Łężyny 0:3
  • OKS MARKIEWICZA KROSNO - LKS Moderówka 4:2
  •        

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Karpaty Klimkówka - OKS (Puchar Polski)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 23, wczoraj: 314
ogółem: 771 324

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

Przekaż 1% podatku na OKS !

  • autor: AdminOKS, 2012-01-05 11:13

Jeśli chcesz aby Osiedlowy klub z Markiewicza nadal się rozwijał wspomóz nas finansowo przekazując jeden procent podatku dochodowego! Może to zrobić każdy kto w tym roku będzie rozliczał się z urzędem skarbowym!

 

Ponownie 1% podatku dochodowego, można wspomóc działalność OSIEDLOWEGO klubu poprzez Stowarzyszenie Rozwoju Sportu Krośnieńskiego, które posiada status organizacji pożytku publicznego.

By przekazać 1% podatku na rzecz OKS Markiewicza Krosno należy odpowiednio wypełnić rubryki w swoim zeznaniu podatkowym:

W rubryce "Nazwa OPP" należy wpisać "Stowarzyszenie Rozwoju Sportu Krośnieńskiego"

W rubryce "Nazwa KRS" należy wpisać: 0000217739

W rubryce "Inne informacje", w tym ułatwiające kontakt z podatnikiem" należy wpisać: OKS Markiewicza Krosno .


Aktualności

Zmiana planów sparingowych

  • autor: AdminOKS, 2015-03-04 14:12

Nastąpiła zmiana planów sparingowych i w piątek na Euroboisku rozegramy sparing z Ostoją Kołaczyce (zbiórka o 18:30). Zaplanowany wcześniej na ten dzień sparing z LKS-em Głowienka zostanie rozegrany w niedzielę również na Euroboisku (zbiórka 15:45).  


Wygrana z Kotwicą

  • autor: AdminOKS, 2015-03-01 21:15

W rozegranym w sobotnie popołudnie meczu przeciwko Kotwicy Korczyna nasz OKS wygrał 3-2. Bramki strzelali Barzyk, Pietraszewski i Kazimierczuk. 

W tym tygodniu treningi zaplanowane są w następujące dni:

Wtorek godz. 16:30 - Orlik przy ul. Legionów

Środa godz 18:30 - Hala w naftówce

Piątek godz. 18:30 zbiórka na mecz z LKS Głowienką

Sobota wyjazd do Kołaczyc na mecz sparingowy z tamtejszą Ostoją. Zbiórka zaplanowana na godz. 13:45 przy sklepie MPM.


Kolejne dwa sparingi na plus !

  • autor: AdminOKS, 2015-02-23 08:55

W zakończonym właśnie tygodniu OKS rozegrał dwa mecze sparingowe w bardzo okrojonym składzie, ale obie potyczki zakończyliśmy zwycięsko. Pierwszy z nim rozegraliśmy z bardzo dobrą drużyną Juniorów młodszych Karpat i wygraliśmy 4:3. Natomiast wczoraj OKS zmierzył się z drużyną Partyzanta Targowiska i zdołaliśmy wygrać 3:2 a w pewnym momencie prowadziliśmy już 3:0. Bramki w tym spotkaniu strzelali Rafał Bazentkiewicz i dwóch byłych zawodników Partyzanta - Sebastian Meier i Grzegorz Jurczak.

W tym tygodniu trenujemy w następujące dni;

Poniedziałek, godz. 18:30 - Euro-boisko 

Środa, godz. 18:30 - Hala w naftówce

Piątek, godz. 18:45 - euro-boisko

Sobota - wyjazd na sparing z Kotwicą Korczyna, Początek spotkania godzina 15:00, natomiast zbiórka przy sklepie "mpm" godz 14:30!


Treningi

  • autor: AdminOKS, 2015-02-16 15:48

W tym tygodniu trenujemy w następujące dni:

Poniedziałek (16.02), godz. 18:00 - zbiórka na sparing z juniorami starszymi Karpat Krosno
Środa (18.02), godz. 18:30 - hala w Naftówce
Piątek (20.02), godz. 18:45 - trening na Euroboisku
Niedziela (22.02), godz. 15:45 - zbiórka na sparing z Partyzantem Targowiska


Dwie próby na plus !

  • autor: AdminOKS, 2015-02-16 08:36

Dwa mecze sparingowe za nami, a już dziś pora na kolejny, tym razem ponownie z Juniorami Starszymi Karpat Krosno! 

W piątkowym meczu OKS rozgromił LKS Trześniów 11:0. Bramki w tym spotkaniu strzelali:

G.Jurczak (8), S.Meier (2), J. Pietraszewski (1)

 

Natomiast w niedzielnym spotkaniu z przeciwnikiem z naszej ligi tj. z Zamczyskiem Odrzykoń, OKS wygrał 3:0. Do siatki trafiali: 

A.Pelczar, S.Meier, A.Bożek 

Nie ma chwili wytchnienia, a na pewno tak napięty terminarz treningowy przyniesie odpowiednie efekty w ligowych potyczkach. 


Archiwum aktualności


Reklama

Treningi

Treningi:

Poniedziałek (16.02), godz. 18:00 - zbiórka na sparing z juniorami starszymi Karpat Krosno
Środa (18.02), godz. 18:30 - hala w Naftówce
Piątek (20.02), godz. 18:45 - trening na Euroboisku
Niedziela (22.02), godz. 15:45 - zbiórka na sparing z Partyzantem Targowiska

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

OKS MARKIEWICZA KROSNO 4:2 LKS Moderówka
2014-11-08, 14:00:00
ul Bursaki, na Euroboisku ( MECZ W SOBOTĘ !)
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Tęcza Zręcin 1:0 Wisłoka Nowy Żmigród
Huragan Zarzecze 2:3 Zamczysko Odrzykoń
Polonia Kopytowa 3:2 Orzeł Lubla
Sobniów Jasło 8:1 Czardasz Osiek Jasielski
Ostoja Kołaczyce 1:0 LKS Głowienka
Victoria Kobylany 1:2 Tempo Nienaszów
Burza Rogi 0:3 Gaudium Łężyny
OKS MARKIEWICZA KROSNO 4:2 LKS Moderówka

Klub 100

1. Arendarczyk Paweł
2. Baluch Damian
3. Barzyk Jan
4. Bazentkiewicz Kamil
5. Bazentkiewicz Rafał
6. Bogacz Jarosław
7. Bożek Artur
8. Broński Mirosław
9. Ciupka Michał
10. Czekański Paweł
11. Czernij Marian
12. Deptuch Michał
13. Dubiel Anna
14. Dubiel Zbigniew
15. Dudek Artur
16. Franczyk Michał
17. Gąsior Marcin
18. Gierlach Robert
19. Gorczyca Paweł
20. Guzek Paweł
21. Haręzga Przemysław
22. Honkisz Damian
23. Jędrzejczyk Paweł
24. Jucha Krystian
25. Jurczak Grzegorz
26. Karalus Dominik
27. Kazimierczuk Konrad
28. Kośmider Marcin
29. Krupski Michał
30. Krupa Michał
31. Kustroń Anna
32. Lichoń Krzysztof
33. Makulski Grzegorz
34. Makulski Piotr
35. Meier Sebastian
36. Mrugał Łukasz
37. Nawrocka Teresa
38. Nowak Paweł
39. Nowak Regina
40. Niedziela Adam
41. Niemiec Łukasz
42. Niemiec Marcin
43. Nitka Radosław
44. Okrajek Sebastian
45. Olbrycht Piotr
46. Orlof Maria
47. Ostrowski Michał
48. Tęczar Aleksander
49. Panaś Marcin
50. Pelczar Artur
51. Pelczar Elżbieta
52. Pelczar Krzysztof
53. Pernal Dominik
54. Pietraszewski Jakub
55. Pilecki Krystian
56. Podkul Marek
57. Pudło Jadwiga
58. Rodzinka Adrian
59. Sanocki Wiesław
60. Sęp Aleksandra
61. Sico Robert
62. Skrzęta Janusz
63. Skwara Grzegorz
64. Stanisławczyk Bartosz
65. Stępińska Karolina
66. Stawarz Małgorzata
67. Such Marcin
68. Szetela Paweł
69. Trznadel Przemysław
70. Wojnar Artur
71. Uliasz Konrad 
72. Zając Zbigniew
73. Zajdel Łukasz
74. Zawisza Kamil
75. Ziemba Joanna
76. Ziembicki Tomasz
77. Ziobro Tomasz 
78. Żołna Przemysław