OKS MARKIEWICZA KROSNO - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Bieździedza - Czarni Jasło 1:3
  • Przełęcz Dukla - Orzeł Faliszówka 3:1
  • Bieszczady Ustrzyki Dolne - Partyzant Targowiska 2:1
  • Górnik Strachocina - LKS Skołyszyn 1:2
  • Szarotka Uherce - Kotwica Korczyna 2:1
  • Grabowianka Grabówka - Iwonka Iwonicz 2:4
  • LKS Zarszyn - OKS MARKIEWICZA KROSNO 2:6
  • Gaudium Łężyny - Iskra Przysietnica 1:5
  •        

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
Czarni Jasło - Gaudium Łężyny
Iskra Przysietnica - LKS Zarszyn
OKS MARKIEWICZA KROSNO - Grabowianka Grabówka
Iwonka Iwonicz - Szarotka Uherce
Kotwica Korczyna - Górnik Strachocina
LKS Skołyszyn - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Partyzant Targowiska - Przełęcz Dukla
Orzeł Faliszówka - Orzeł Bieździedza

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Przełęcz Dukla 2-1 OKS Markiewicza
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 36, wczoraj: 356
ogółem: 999 395

statystyki szczegółowe

Sponsorzy

 

OFICJALNY SPONSOR:

KROŚNIEŃSKIE HUTY SZKŁA "KROSNO" S.A.

 

 

 

Aktualności

XXII KOLEJKA

  • autor: AdminOKS, 2016-05-02 15:39

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA JUTRZEJSZE SPOTKANIE W RAMACH XXII KOLEJKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ, W KTÓRYM TO OKS Markiewicza Krosno na własnym boisku podejmie drużynę z Grabówki. 


OKS gromi Zgode Zarszyn !

  • autor: AdminOKS, 2016-05-02 09:49

LKS ZGODA ZARSZYN   2  :  6   OKS MARKIEWICZA KROSNO

Bramki;

G.JURCZAK (3), J.Barzyk , P. Jędrzejczak , gol samobójczy

relacja spotkania znajduje się w rozwnięciu newsa...


Pójść za ciosem ! Wyjazd do Zarszyna !

  • autor: AdminOKS, 2016-04-30 17:04

Już jutro tj. w niedziele o godz. 16:30 OKS zmierzy się w wyjazdowym meczu z drużyną Zgody Zarszyn ! 

Zbiórka zaplanowana jest na godz 14:40 przy sklepie 'mpm' 

 

                                                                     NAPRZÓD  OKS  !!!


Wracamy na odpowiednie tory !

  • autor: AdminOKS, 2016-04-25 08:25

OKS MARKIEWICZA KROSNO  3 : 0  Gaudium Łężyny 

bramki;

G.Jurczak (2), J.Barzyk

relacja spotkania znajduje się w rozwnięciu newsa...

 


XX KOLEJKA

  • autor: AdminOKS, 2016-04-21 10:35

W ramach XX kolejki rozgrywek klasy okręgowej, OKS Markiewicza Krosno na własnym terenie podejmie drużynę Gaudium Łężyny, która w poprzedniej kolejce rozbiła Iwonkę Iwonicz aż 5-2. 
Serdecznie zapraszamy Państwa na to spotkanie! 
Niedziela, 24 kwietnia, godz. 16.30 - Stadion, ul. Bursaki


Archiwum aktualności


Reklama

Najbliższe spotkanie

Szarotka Uherce   OKS MARKIEWICZA KROSNO
2016-05-08, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS Zarszyn 2:6 OKS MARKIEWICZA KROSNO
2016-05-01, 16:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Orzeł Bieździedza 1:3 Czarni Jasło
Przełęcz Dukla 3:1 Orzeł Faliszówka
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2:1 Partyzant Targowiska
Górnik Strachocina 1:2 LKS Skołyszyn
Szarotka Uherce 2:1 Kotwica Korczyna
Grabowianka Grabówka 2:4 Iwonka Iwonicz
LKS Zarszyn 2:6 OKS MARKIEWICZA KROSNO
Gaudium Łężyny 1:5 Iskra Przysietnica

Klub 100

1. Arendarczyk Paweł
2. Baluch Damian
3. Barzyk Jan
4. Bazentkiewicz Kamil
5. Bazentkiewicz Rafał
6. Bogacz Jarosław
7. Bożek Artur
8. Broński Mirosław
9. Ciupka Michał
10. Czekański Paweł
11. Czernij Marian
12. Deptuch Michał
13. Dubiel Anna
14. Dubiel Zbigniew
15. Dudek Artur
16. Franczyk Michał
17. Gąsior Marcin
18. Gierlach Robert
19. Gorczyca Paweł
20. Guzek Paweł
21. Haręzga Przemysław
22. Honkisz Damian
23. Jędrzejczyk Paweł
24. Jucha Krystian
25. Jurczak Grzegorz
26. Karalus Dominik
27. Kazimierczuk Konrad
28. Kośmider Marcin
29. Krupski Michał
30. Krupa Michał
31. Kustroń Anna
32. Lichoń Krzysztof
33. Makulski Grzegorz
34. Makulski Piotr
35. Meier Sebastian
36. Mrugał Łukasz
37. Nawrocka Teresa
38. Nowak Paweł
39. Nowak Regina
40. Niedziela Adam
41. Niemiec Łukasz
42. Niemiec Marcin
43. Nitka Radosław
44. Okrajek Sebastian
45. Olbrycht Piotr
46. Orlof Maria
47. Ostrowski Michał
48. Tęczar Aleksander
49. Panaś Marcin
50. Pelczar Artur
51. Pelczar Elżbieta
52. Pelczar Krzysztof
53. Pernal Dominik
54. Pietraszewski Jakub
55. Pilecki Krystian
56. Podkul Marek
57. Pudło Jadwiga
58. Rodzinka Adrian
59. Sanocki Wiesław
60. Sęp Aleksandra
61. Sico Robert
62. Skrzęta Janusz
63. Skwara Grzegorz
64. Stanisławczyk Bartosz
65. Stępińska Karolina
66. Stawarz Małgorzata
67. Such Marcin
68. Szetela Paweł
69. Trznadel Przemysław
70. Wojnar Artur
71. Uliasz Konrad 
72. Zając Zbigniew
73. Zajdel Łukasz
74. Zawisza Kamil
75. Ziemba Joanna
76. Ziembicki Tomasz
77. Ziobro Tomasz 
78. Żołna Przemysław