OKS MARKIEWICZA KROSNO - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Kotwica Korczyna - Czarni Jasło 1:2
  • LKS Skołyszyn - Iwonka Iwonicz 2:1
  • Partyzant Targowiska - OKS MARKIEWICZA KROSNO 3:1
  • Orzeł Faliszówka - Iskra Przysietnica 2:2
  • Orzeł Bieździedza - Gaudium Łężyny 0:3
  • Przełęcz Dukla - LKS Zarszyn 6:2
  • Bieszczady Ustrzyki Dolne - Grabowianka Grabówka 1:2
  • Górnik Strachocina - Szarotka Uherce 3:2
  •        

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 30
Czarni Jasło - Górnik Strachocina
Szarotka Uherce - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Grabowianka Grabówka - Przełęcz Dukla
LKS Zarszyn - Orzeł Bieździedza
Gaudium Łężyny - Orzeł Faliszówka
Iskra Przysietnica - Partyzant Targowiska
OKS MARKIEWICZA KROSNO - LKS Skołyszyn
Iwonka Iwonicz - Kotwica Korczyna

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Przełęcz Dukla 2-1 OKS Markiewicza
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 9, wczoraj: 2333
ogółem: 1 026 543

statystyki szczegółowe

Sponsorzy

 

OFICJALNY SPONSOR:

KROŚNIEŃSKIE HUTY SZKŁA "KROSNO" S.A.

 

 

 

Aktualności

OSTATNIA KOLEJKA

  • autor: AdminOKS, 2016-06-15 19:35

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA OSTATNIE SPOTKANIE SEZONU, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ 16 CZERWCA O GODZINIE 17.00. OKS Markiewicza Krosno NA WŁASNYM BOISKU PODEJMIE DRUŻYNĘ LKS Skołyszyn.


Przegrywamy z Partyzantem !

  • autor: AdminOKS, 2016-06-13 08:05

Partyzant Targowiska  3 : 1  OKS MARKIEWICZA KROSNO

bramki; 

J.Barzyk 

relacja spotkania wkrótce 


Wyjazd do Targowisk !

  • autor: AdminOKS, 2016-06-09 21:07

W najbliższą sobote OKS wybiera się do Targowisk na mecz z tamtejszym Partyzantem. Spotkanie zaplanowane jest na godz. 17:00 . Zbiórka na mecz odbędzie się o godz. 15:35 przy sklepie mpm. 

 

                                                         NAPRZÓD OKS !!!


OKS wygrywa z Faliszówką !

  • autor: AdminOKS, 2016-06-05 19:55

OKS MARKIEWICZA KROSNO  2 : 0  Orzeł Faliszówka

bramki;

P.Ginalski, T. Ziobro 

relacja spotkania wkrótce


XXVIII KOLEJKA

  • autor: AdminOKS, 2016-06-01 17:15

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA NIEDZIELNE SPOTKANIE W RAMACH XXVIII KOLEJKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ, W KTÓRYM TO OKS MARKIEWICZA KROSNO NA WŁASNYM BOISKU PODEJMIE DRUŻYNĘ LKS ORZEŁ FALISZÓWKA!
POCZĄTEK SPOTKANIA O GODZINIE 16.30


Archiwum aktualności


Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Partyzant TargowiskaOKS MARKIEWICZA KROSNO
Partyzant Targowiska 3:1 OKS MARKIEWICZA KROSNO
2016-06-11, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 29
Kotwica Korczyna 1:2 Czarni Jasło
LKS Skołyszyn 2:1 Iwonka Iwonicz
Partyzant Targowiska 3:1 OKS MARKIEWICZA KROSNO
Orzeł Faliszówka 2:2 Iskra Przysietnica
Orzeł Bieździedza 0:3 Gaudium Łężyny
Przełęcz Dukla 6:2 LKS Zarszyn
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1:2 Grabowianka Grabówka
Górnik Strachocina 3:2 Szarotka Uherce

Klub 100

1. Arendarczyk Paweł
2. Baluch Damian
3. Barzyk Jan
4. Bazentkiewicz Kamil
5. Bazentkiewicz Rafał
6. Bogacz Jarosław
7. Bożek Artur
8. Broński Mirosław
9. Ciupka Michał
10. Czekański Paweł
11. Czernij Marian
12. Deptuch Michał
13. Dubiel Anna
14. Dubiel Zbigniew
15. Dudek Artur
16. Franczyk Michał
17. Gąsior Marcin
18. Gierlach Robert
19. Gorczyca Paweł
20. Guzek Paweł
21. Haręzga Przemysław
22. Honkisz Damian
23. Jędrzejczyk Paweł
24. Jucha Krystian
25. Jurczak Grzegorz
26. Karalus Dominik
27. Kazimierczuk Konrad
28. Kośmider Marcin
29. Krupski Michał
30. Krupa Michał
31. Kustroń Anna
32. Lichoń Krzysztof
33. Makulski Grzegorz
34. Makulski Piotr
35. Meier Sebastian
36. Mrugał Łukasz
37. Nawrocka Teresa
38. Nowak Paweł
39. Nowak Regina
40. Niedziela Adam
41. Niemiec Łukasz
42. Niemiec Marcin
43. Nitka Radosław
44. Okrajek Sebastian
45. Olbrycht Piotr
46. Orlof Maria
47. Ostrowski Michał
48. Tęczar Aleksander
49. Panaś Marcin
50. Pelczar Artur
51. Pelczar Elżbieta
52. Pelczar Krzysztof
53. Pernal Dominik
54. Pietraszewski Jakub
55. Pilecki Krystian
56. Podkul Marek
57. Pudło Jadwiga
58. Rodzinka Adrian
59. Sanocki Wiesław
60. Sęp Aleksandra
61. Sico Robert
62. Skrzęta Janusz
63. Skwara Grzegorz
64. Stanisławczyk Bartosz
65. Stępińska Karolina
66. Stawarz Małgorzata
67. Such Marcin
68. Szetela Paweł
69. Trznadel Przemysław
70. Wojnar Artur
71. Uliasz Konrad 
72. Zając Zbigniew
73. Zajdel Łukasz
74. Zawisza Kamil
75. Ziemba Joanna
76. Ziembicki Tomasz
77. Ziobro Tomasz 
78. Żołna Przemysław